Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez CLK, 26 lipca 2007 r. o 19:16 Powrót do artykułu
Szkoda, że brak nam odwagi. Wydaje mi się, że miarka zaczyna się chyba przechylać na wyrażną niekorzyść rządzących. Zróbmy coś co dało by czytelnmy sygnał innym zainteresowanym zmianami w gminie., wówczas wydaje mi się, że ludzie zaczną o tym mówić głośno i zaczną się ujawniać. Potrzebny jest chyba "strzał z aurory"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marion Nie machaj kułakami po bitwie. Nie tylko walka ale i wojna zostałaprzegrana. To chyba koniec naszej dyskusji, lista skarg i zażaleń sięzakończyła, powiedzieliśmy co nas boli, obraziliśmy wiele niewinnych osób,nic budującego nie wnieśliśmy, poza przechwałkami, co my nie możemy. Alejeśli masz jakiegoś asa w rękawie to napisz, no i ustosunkuj się domoich wcześniejszych wypowiedzi, bo jednak mam wątpliwości czy chodzi nam ocałą gminę, czy tylko o nas Dzwolaków.Liczą się konkretne fakty, a niekrytyka kilku osób w gminie, bo chociaż ich zwolnimy, to nie zatrudnimywszystkich, którzy by chcieli tu pracować, chyba że się mylę i zatrudnimy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz trzeba zawiesić chyba te nasze bazgroły. Przed nami bardzo ważny okres, okres kampanii wyborczej. Nie zorientowanych pragnę poinformować, że nasz wodzu zacny Marek P. startuje do Sejmu Najjaśniejszej RP. Znalazł uznanie w partii Polskiego Stronnictwa LIBERALNEGO (układ z najbardziej szkodliwą dla Polskiej Wsi Platformą Obywatelską) na zacnym 23 miejscu. Teraz Kochani musimy się zastanowić czy paradoksalnie pobieramy wodza i pozbywamy się go, by już nam więcej nie szkodził, czy postępujemy inaczej. Chciałbym usłyszeć Wasze opinie na ten właśnie temat. Chyba nikomu nie muszę tłumaczyć jak ta sprawa dla nas jest ważna. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za tym aby na niego głosować nam jako poseł juz nie zaszkodzi ( a teraz szkodzi bo blokuje w rozwoju całą gminę ) jest to jedyny sposób aby się go z tąd pozbyć i wystawić mądrego kandydata tylko nie jego następcę który się tu szykuje i będzie kontynuował politykę... - czyli nierobienia nic . Tylko pytanie kogo , ja proponowałbym kogoś kto w swoim życiu coś osiągnoł sam nie koniecznie musi miec 20 fakultetów ale ktoś kto , nie umiem nazwać tak jak .... niepozorny ale wybił miasto na czołowe miejsce w Polsce . Kogoś takiego nam trzeba . Mam jeszcze jeden pomysł najbardzej drażni mnie u nas syf czyli sprawa śmieci chciałbym aby się zebrało sporo ludzi i wysypało smieci pod gminę , albo lepiej do P.na podwórko niech sie wstydzi za siebie że nie potrafi przez 20 lat rozwiązać kwestji śmieci . co wy na to
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się wydaje, że na p(osła) to tak. Nawet uszy ma podobne o nosie nie wspomnę. Natomiast co do śmieci dołożę i swoje. Proponuję podwórko wodzunia. Gmina i tak wokół zaśmiecona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godziszów to unia a Dzwola to Rumunia [:smile y15:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, ale jak sobie przypominam to forum to zostało utworzone daaawno temu w związku z wyciętymi drzewami przy kościele. Interesuje mnie dalszy ciąg tej sprawy, może ktoś wie na jaki etapie jest sprawa? Bo jak widzę to pleban chce usuwać stare pnie aby posadzić nowe drzewka. Myślę że w ten sposób chce załagodzić sprawę. Moim zdaniem nie powinno to mieć znaczenia, bo drzewa zostały wycięte niezgodnie z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Parafianin pragnę Cię poinformować, że p. P. nasz wodzu w niedzielę w Domu Ludowym w Kocudzy II organizuje spotkanie przedwyborcze, które ma zaszczycić swoją obecnością I Strażak RP tow. Waldemar Pawlak. O tym spotkaniu wiedzą tylko przekonani do wodza wazeliniarze. Jest to spotkanie konspiracyjne. Wydaje mi się, ze powinniśmy ustalic godzinę tego spotkania i tam się pojawić zwartą grupą. Będzie okazja do zadania wodzowi kilku pytań min. "co dalej ze sprawą wycinki nie tylko tych drzew. coz wodociągami, ze smieciami, co ze zdefraudowanymi pieniędzmi (wystapienie RIO itp.) zatem zachęcam do udzialu w tym spotkaniu. Spróbujmy na tym spotkaniu stworzyć klimat, by przekonać jego uczestników, że do wyborów wystawili "najlepszego" samorządowca. Do zobaczyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nawet wiem co tow.Pawlak bedzie jeść w tym dnin.Nasz wódz pan.P zamówił dużo dobrego jedzenia i obsługe do podawania gosciom tego wzystkiego.Tylko Kocudza go popiera to Dzwole wojt ma w ... A w Dzwoli mało kto wie ze bedzie spotkanie w Kocudzy.Moje kolezanki kucharki juz przygotowuja jadlo i napitki.Zebranie ma rozpoczac jak zwykle to jets najważniejsza osoba w panstwie czyli nietykalny ... dzwolaki do roboty
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz na stos niegodny barbarzyńca chodzić po naszej ziemi, zwyczajny dorobkiewicz zawodowiec w każdym calu, czy to kapłan? nie facet z wykształceniem wyższym w tym kierunku. Zezwoliłeś na śmierć tego drzewa odpowiesz przed Piotrem, argumentów nie masz, śmiertelniku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czester coś Ci się porąbało. Pryzjechałem do Kocudzy i spędziłem tam pół dnia od obiadu i poza kilkoma goścmi weselnymi nikogo wiecej nie widzialem. Czyżby kandydat wsrod gości weselnych prowadził kampanię?. W tej sytuacji musimy czekać jednak na spotkanie przedwyborcze. Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do wyborów samorządowych kiedy to "opluł" tylko konkurenta tym razem przedstawi nam swój program naprawy RP. A że naprawiac potrafi to dał dowód naprawiając Urzad Gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOLIK NA WÓJTA......... hihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram. trzeba nam myślących ludzi. Więc wybory jak najwcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiemy kim jestes powinnaś się wstydzic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie t Wójtem może być nawet jaś rakieta. Najważniejsze by dossło do przerwania tych niezdrowych układów i układzików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POTEM ZNOWU SOBIE BęDZIEMY NARZEKAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdź na stronę internetową szkoły w Kocudzy. www.zskocudza.eu , zakładka aktualności. i napisz jak Ci się podoba Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głosuje na marka bo mam dosyc oglądania grub.... co nie może dojżeć własnego ...
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 18:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w przyszłości Urząd zamieni się w agencję modelek? Skąd tyle nienawiści? Po co z Urzędu robić dom uciech. Chcesz popatrzeć, jedź pod Lublin do lasku, może będziesz mieć więcej szczęścia i nie tylko zobaczysz, ale jeszcze i zabawisz się.Miej na tyle kultury i skoro powiedziałeś/aś "a", powiedz i przepraszam. Zazdrość i nienawiść Cię zżera. Jeśli nie mam racji to odpisz? Milczenie będzie oznaczało przyznanie mi racji, więc chyba nie komentuj dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moralista się znalazł... Chociaż rację Anonimie masz, bo tutaj na forum to wszyscy są mocni, a jak przyjdzie co do czego to każdy stuli uszy i siedzi jak mysz pod miotłą byle tylko sie nie wychylić. I wcale nie przeczę że ja robię inaczej, ale przynajmniej mam odwagę sie do tego przyznać w przeciwieństwie do niektórych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 278

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...